Uwaga Konkurs !

Zapraszamy wszystkich kreatywnych studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w konkursie na KUBEK WYDZIAŁOWY!

Wykaż się swoją kreatywnością i stwórz jedyny w swoim rodzaju projekt nowego kubka Najlepszego Wydziału Mechanicznego w Polsce!
Zgłoszenia przyjmujemy do 26.03.2018r.

W pierwszym etapie konkursu, Jury wyłoni najciekawsze projekty, a właściwe rozstrzygnięcie odbędzie się dzięki ilości Waszych kliknięć „Lubię to!”

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, a na zwycięzcę czeka nagroda 🙂
Miejsce I: Bilet na Rajd Mechanika, organizowany w roku akademickim 2017/2018 gadżety sponsorowane przez szkołę językową Profi-Lingua. Zwycięzca dodatkowo otrzyma kubek z własnym projektem oraz koszulkę wydziałową.
Miejsce II: Gadżety sponsorowane przez szkołę językową Profi-Lingua, kubek z wygranym projektem oraz koszulka wydziałowa.
Miejsce III: Gadżety sponsorowane przez szkołę językową Profi-Lingua oraz do wyboru kubek z wygranym projektem lub koszulka wydziałowa.

Organizatorem konkursu jest Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WIMiR

Sponsorem: Szkoła językowa Profi-Lingua.

Swoje propozycje wysyłajcie na maila: samorzad.imir@gmail.com

Powodzenia ! 🙂

Regulamin Konkursu