Szlachetna Paczka na WIMiR

Drodzy studenci, absolwenci, pracownicy i sympatycy Wydziału,

Wzorem poprzedniego roku Wydziałowa Rada Samorządu Studentów w porozumieniu z Kolegium Dziekańskim organizuje Wydziałową Szlachetną Paczkę. W tej edycji, swoją opiekę objęliśmy 4-osobową rodzinę z okolic Tarnowa – Marię (35 l.), Wiesława (36 l.) wraz z córkami: Gabrielą (11 l.) i Kingą (4 l.). Najważniejszymi potrzebami zgłoszonymi przez rodzinę, są:

• kuchenka gazowa (Obecnie używana jest w bardzo złym stanie, nie działają wszystkie palniki, co zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu mieszkańców)
  • żywność
  • materiały szkolne

Zbiórka gotówki będzie trwała od poniedziałku, 4 grudnia do piątku, 8 grudnia w sekretariatach katedr naszego Wydziału oraz w biurze samorządu (B2 017). Tam też będzie można znaleźć dokładne informacje na temat rodziny i jej potrzeb. Jeżeli wystąpiłaby chęć przekazania artykułów już zakupionych, prosimy o wcześniejszy kontakt z koordynatorem Szlachetnej Paczki na Wydziale:

Jolanta Krupa – j.krupa@samorzad.agh.edu.pl

Zachęcamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w akcji !