Konkurs na koszulkę wydziałową

Zapraszamy wszystkich kreatywnych studentów naszego wydziału do wzięcia udziału w konkursie na nową KOSZULKĘ WYDZIAŁOWĄ!

Wykaż się swoją kreatywnością i stwórz jedyny w swoim rodzaju projekt nowej koszulki wydziałowej najlepszego wydziału mechanicznego w Polsce! 😉
Zasady oraz Regulamin konkursu znajdziecie pod Linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/0Bxga3S03V8TiX0xRZklYYWJzNkE

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lutego 2017r.
W pierwszym etapie konkursu, Jury wyłoni najciekawsze projekty, a właściwe rozstrzygnięcie odbędzie się dzięki ilości Waszych kliknięć „Lubię to!”.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, a na zwycięzcę czeka nagroda :)
Miejsce I: Bilet na Rajd Mechanika, organizowany w roku akademickim 2016/2017 oraz podwójny voucher na paintball sponsorowany przez firmę InterSkills. Zwycięzca dodatkowo otrzyma koszulkę z własnym projektem oraz szalik wydziałowy.
Miejsce II: Podwójny voucher na paintball sponsorowany przez firmę InterSkills, koszulka z wygranym projektem oraz szalik wydziałowy.
Miejsce III: Voucher na paintball sponsorowany przez firmę InterSkills oraz do wyboru koszulka z wygranym projektem lub szalik wydziałowy.

Sponsorami konkursu są: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WIMiR oraz firma InterSkills.
Zatem czekamy na Wasze propozycje!