Puchar Dziekana WIMiR 2016

Zima za oknem, wszyscy niby myślą o sesji ale fani białego szaleństwa maja w perspektywie tylko jedno! Chcielibyśmy przedstawić Wam tegoroczną, piątą edycję Pucharu Dziekana Naszego Wydziału w Narciarstwie i Snowboardzie,
który odbędzie się w dniach 2-3-4 Marca 2016 roku.
Mamy Wam do zaoferowania 3 dni fantastycznej zabawy na śniegu w znakomitej cenie!

Zawody, jak i całe wydarzenie będzie miało miejsce w Narciarskim centrum Beskidu Sądeckiego – Krynicy Zdrój.
Słotwiny – Stok na którym rozgrywamy zawody jest dobrze naśnieżany, a na góre wywozić nas będzie cztero-osobowa kanapa!
Koszt Wyjazdu to odpowiednio:
-dla Studentów: 180zł
-dla Pracowników: 230zł
W cenie zapewniamy transport, noclegi, wyżywienie, Karnety narciarskie na pełne dwa dni jazdy,
profesjonalne przygotowanie zawodów i elektroniczny pomiar czasu, no i oczywiście Masę dobrej zabawy!
Same zawody odbywają się drugiego dnia imprezy. Dla Zwycięzców przewidziane są nagrody!
Ich rozdanie odbędzie się na wieczornym ognisku. Ostatniego dnia, dla głodnych wrażeń przewidziany jest opcjonalny wyjazd na jaworzynę (karnety poza kosztem wyjazdu).
Powrót do Krakowa planowany jest na godziny popołudniowe.
Jeśli nie posiada się swojego sprzętu można wypożyczyć go na miejscu i cieszyć się weekendem w dobrym
towarzystwie za naprawdę niewielkie pieniądze dzięki dofinansowaniu naszego Dziekana!

Zapisy będa odbywać się w:
– czwartek (21.01) godz: 11:00-14:00
– poniedziałek (25.01) godz: 11:00-14:00.
Nie zwlekajcie! ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dalsze informację możecie śledzić na wydziałowym facebooku, oraz fanpage’u pucharu dziekana.